Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a térdem?

Mitől fájhat a térdem?

Figyelt kérdés

Hétfő délután tornázás közben guggoltam és akkor kezdett el fájni a térdem. Azóta fáj. Úgy fáj, mintha egy ideg lenne beszorulva és azt nyomná valami, tehát élesen fáj (belenyilall a fájdalom) és mozgatás közben csak.

Megfigyeltem ma, hogy ha sokat ülök (vagy sokéig nem mozgatom a lábam), és ha utána kezdem mozgatni, akkor fáj, majd 2-5 járás (vagy egyéb mozgatás) után elmúlik a fájdalom. Aztán megint több időre nem mozgatom, megint elkezdem mozgatni, akkor megint fáj.


És szerintetek mitől fájhat? Beszorult egy ideg? Vagy meghúzódott? Vagy kikopott (amit kétlek, mert még fiatal vagyok ahhoz, 13 éves)?


Az utóbbi időben nagy terhelés NEM tettem ki. És ez a 3- nap, már hogy ilyen furcsán fáj. :S


És egészen pontosan a a jobb térdem belső* részénél érzem ezt a bizonyos pontot, ahol mozgás közben belenyilall a fájdalom.

*nem egészen belül, kicsit előre nézve, átlósan elől. És főleg akkor, amikor járásnál éppen hajlik a lábam. Akkor érzem.


Köszönöm a segítségeket!


(anyának elmondtam, szóval ne jöjjenek a kommentek, hogy "anyucinak mondjam el", ő tud róla, ő mondta, hogy biztos egy idegszál).



2012. márc. 14. 15:08
 1/1 A kérdező kommentje:
*2-5 PERC járás
2012. márc. 14. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!