Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még fogadhat az orvos?

Még fogadhat az orvos?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni a gyerek dokihoz beutalóért a nőgyógyászatra.De az a helyzet,hogy ő gyerek orvos..én meg holnap töltöm a 18-at.Utána még esetleg tud fogadni? Mer hívtam őket és nem vették fel.

2012. márc. 14. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz miért kell beutaló?Keresel interneten egy orvost felhívod és kérsz időpontot vagy megkérdezel nőket hogy kit ajánlanak.Felhívod a dokit és kérsz időpontot.A kezelés 6000-8000 forintba van.
2012. márc. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászhoz nem kell beutaló.

Egyébként nálunk 18 éves kor után is maradhat a gyermekorvosnál aki akar, csodálkoztam is, de ő mondta.

2012. márc. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első: vigyázz, ne írj ilyet, hogy: magánrendelésre menjen és mennybe kerül. Én egy másik kérdésnél írtam és kb 10-en estek nekem, hogy miért fizetik akkor a TB-t és rohadjak meg, mert én megengedhetem magamnak a magánrendelést. :)
2012. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

AZ első vagyok.Nem nagyon érdekel hogy fizetik a TB-t vagy sem ,én is fizetem a TB-t és te is.Az sem tudok mit kezdeni hogy valaki nem teheti meg , most fogok ezért bűntudatot érezni mert megtehetem.Én jobban szeretem ha az az orvos normális áll hozzám.És nem pedig a "jöjjön" "menjen" szituáció van.Emellett magánrendeléseken az orvost tényleg érdekli a beteg véleménye és van választási lehetőség.Magánrendelésen az orvos egyenrangú félként kezeli a beteget.Nekem igenis megéri az a 8000 forint hogy normális ellátásban részesüljek.

Emellett nem kell sorban sem állni és időpontra van mindenki.Nem megy el az ember délelőttje míg órákat szobrozik az SZTK rendelésre várva.


Kérdező hogyha anyagilag megengedheted mindenképpen magánrendelésre menj.Elég sok érvet felhoztam hogy miért jobb.

2012. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
most nem fogok*
2012. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ha jelenleg nekem nincs magánrendelésre keretem? akkor honnan tudjam meg,hogy hova kell mennem?
2012. márc. 14. 16:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor elmész a háziorvosodhoz és ő megmondja, hogy hová menj.
2012. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat tényleg.De más volt a kérdésem :(
2012. márc. 14. 16:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérlek ne legyél ennyire életképtelen. Gyerekorvos, felnőtt orvos, ha megkérdezed elmondja hová menj és szerintem fogadni is tudnak.
2012. márc. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azért vagyok életképtelen,mer felteszek 1 normális kérdést? Jézusom..
2012. márc. 14. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!