Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti hogy vagytok a suli orvossal?

Ti hogy vagytok a suli orvossal?

Figyelt kérdés
Ma voltunk védőnőnél, és azt mondta mennem kell ortopédiára. Év elején is megnézték a hátamat, akkor semmit nem szóltak érte. Így nem is nagyon hiszek benne, először szerintem elmegyek a háziorvosomhoz, de egyáltalán nem fogok gyógytesizni, mindig is keményen tesiztem.
2012. márc. 14. 19:50
 1/4 anonim válasza:
Nyugodtan sz@rd le...
2012. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tehetem, mivel mindenképpen vinnem kell papírt, hogy elmentem-e az orvoshoz.. x)
2012. márc. 14. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne nagyon foglalkozz vele a suli orvosok többnyire csak mondanak mindent. Az én suli orvosom is javasolta a gyógytornát közben elmentem a házi orvosomhoz is mert ugye az ő ajánlata is kellett volna hozzá, és ő mondta hogy nincs semmi probléma nem is érti miért javasolta ezt a iskolaorvos, biztonság kedvéért elküldött ortopédiára csakhogy biztosra menjünk, az ortopédián is csodálkoztak, mert semmi gond nem volt. Ők mondták hogy gyógytestnevelésre nincs semmi szükség. Kb 3 nap időpazarlás volt mert iskola orvos után másnap suli után mentem házi orvoshoz utána egy napot rászántam arra hogy elmenjek ortopédiára ami gyakorlatilag egy egész délelőttömet elvette az életemből igaz nem volt suli de sokkal tovább tartott a várakozással meg az utazással együtt így kb délután 6 ra értem haza szinte.
2012. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan sz*rd le. Hülyék a legtöbben. Nekem meg se kérdik, hogy lyukas-e a fogam, stb. csak beírják, hogy egészséges lyukmemtes fogaim vannak. A magasságmérést meg úgy csinálták, h olyan szinten lenyomták a fejem, másnap jegelnem kellett. Egyébként FELÍRT (!) egy 4-es diopriájú szemcsit. A vicc: nem írhat fel semmit, mivel nincs hozzá papírja. Ignoráld. Csak megkíméled magad. Tőlem 3 éve várnak papírt, mert elvesztették a szerencsétlenek.

15/L

2016. aug. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!