Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejfájósok itt vagytok?

Alaszka kérdése:

Fejfájósok itt vagytok?

Figyelt kérdés
Megosztanánk egymással a fejfájással kapcsolatos tapasztalatokat, gyógymódokat, kinek mi használ, mitől fáj, mitől erősödik, van-e valamilyen betegség a háttérben, voltatok-e kivizsgáláson már emiatt, minden érdekel.
2012. jan. 30. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

na ez engem is érdekel!

azt mondják vizet kell inni, ha fáj. de én ha már nagyon nem bírom, akk nurofen. nekem az használ.

sokszor úgy érzem, hogy az agyam fáj. hol a halántékomnál. hol a tarkóm, hol az egész fejem, akkor mintha nyomást éreznék benne.

de sokszor nem tudom, hogy a szememről fáj-e a fejem

2012. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hello.nekem jelenleg nem fáj a fejem,de vagy 2 napig fájt,szinte folyamatosan.néha annyitól is ha kényelmesen elhelyezkedtem a fotelben.nekem az is használt mikor:úgy kell az én módszeremet,hogy kényelmesen elhelyezkedni és gondolni a fejre,a fejfájásra.egy barátnőm ajánlotta,neki ismondták,és bevált neki.nekem is=)
2012. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem alacsony vérnyomás miatt szokott fájni gyakran. Egy idő után elmúlik, ébredés után pár órával szoktot előjönni amúgy, olyankor egy kávé helyre teszi. Amúgy elviselhető.
2012. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És frontoktól fáj valakinek esetleg? Nekem az elmúlt héten 3x fájt már, nekem is alacsony a vérnyomásom, viszont magas a pulzusom, így a kávét se merem túlzásba vinni. Ilyenkor fáj a nyakam, a tarkóm, haléntékom, és rendszerint csak fájdalomcsillapítótól múlik. Nagyon utálom, megkeseríti a napjaimat, ja pl. sok alvástól is fáj. Várom még a válaszokat!
2012. jan. 30. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!