Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hónaljamban lévő csomószerű...

A hónaljamban lévő csomószerű valami mi lehet?

Figyelt kérdés

Pár éve vettem észre, először arra gondoltam, hogy az izzadásgátló miatt az izzadtság "bennragad", és emiatt valamiféle gennyes gyulladás jött létre.


Ti találkoztatok már ilyennel? Nekem egyik ismerősöm mondta, hogy nála izzadásgátló miatt alakult ki. Felszúrta, kifolyt belőle valamilyen fekete színű genny és azóta nincs problémája. Az enyém viszont 2-3 éve ott van, nem fáj, nem zavar, csak nem tudom, hogy mi lehet ez.



2012. márc. 15. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el vele a sebészetre, és mutasd meg orvosnak. Ne próbálkozz az otthoni kezeléssel. Lehet, hogy hónalji nyirokcsomó megnagyobbodásod van.
2012. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak a nyirokcsomót érzed van akinek akkorára megnő, hogy kézzel simán ki lehet tapintani.


[link]

2012. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!