Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a furcsa duzzanat a...

Mi lehet a furcsa duzzanat a hónaljamban?

Figyelt kérdés

Eléggé be van duzzadva a jobb hónaljam, és van egy pont, ahol még egy kis kidudorodás is van a duzzanaton, ott piros, és kicsit érzékeny. Amúgy nem fáj, csak kicsit bedagadt.Nem tudom mióta van, mert most vettem észre, amikor ekcéma miatt bekentem az orvos által felírt kenőccsel. Előtte is borotváltam, bár eddig nem tűnt föl, mert legtöbbször siettem. 16 éves fiú vagyok, csak penészgombára vagyok allergiás. Valaki tudna segíteni? Nem akarok elmenni orvoshoz, csak ha muszáj, mivel most voltam bőrgyógyászaton, el kell mennem szemészetre is, nem akarom a listát bővíteni. Valaki tapasztalt, ilyet/hasonlót? Esetleg tudja vki hogy ez mi lehet? Nyirokcsomó? Szőrtüsző gyulladás? Daganat? Pls vki segítsen!

16/F


2010. dec. 17. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:

"Esetleg tudja vki hogy ez mi lehet? Nyirokcsomó? Szőrtüsző gyulladás? Daganat?"


Az a baj, hogy ezek kb. mind lehetnek, meg az is lehet, hogy más is. Ne hagyd, hogy itt adjanak tanácsot, mert még rosszabb is lehet. Senki sem szeret orvoshoz járni, mégis azt tanácsolom, menj el...

2010. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!