Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alsó lábszáram hátul nagyon...

Alsó lábszáram hátul nagyon fáj ha hozzáérek kb 1 éve és elég kellemetlen! Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt igy nem lehet tudni, hogy milyen fajdalom, teht mi tortent a fajdalom elott, hiszen ha futottal pl. akkor izom laz is lehet.
2012. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valami már egy éve fáj, akkor ideje orvoshoz menni. Ez nem normális, és biztosan nem szimpla izomláz.
2012. márc. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsanat, mivel figyelmen kivul hagytam, hogy mar 1 eve nem lehet az also labhoz erni, tehat akkor ez mar tobb, mint felelotlenseg, mivel ennyi fajdalom, szenvedes utan mar nem itt, hanem valoban az orvosnal kellene lenni pl.

Mennyi idos, mennyi a suly stb., tehat ezek fontosak, mivel egy tulsulynal, de ez meg nem is fugg a sulytol, de nagyon sok okozoja lehet, s foleg mar idosebb korban, de meg ffiataloknal is megeshet, tehat ebbol a kerdesbol nagyon keves informacio jon at, hogy feltetelezni lehessen a fajdalomnak az okat pl.

2012. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
20éves vagyok 78kiló 184cm magas és alapból nem fáj egyáltalán csak ha hozzáér valami akkor eléggé megtud fájdulni. Mint a véraláfutásnál pont olyan érzés.
2012. márc. 29. 11:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, és mit mondott rá az orvos?
2012. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor valószinűleg nem tettem volna fel ezt a kérdést ha orvos látta volna már
2012. márc. 29. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!