Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi ideig kell szoktatnom...

Mennyi ideig kell szoktatnom a makkom, hogy ne legyen kellemetlen mikor hozzáérek?

Figyelt kérdés

17f vagyok és érzékeny nagyon a makkom.

Kiskoromban sose érintettem meg és azt mondta az orvos,hogy semmi baj,csak szoknia kell,húzzam le a bőrt úgy járkáljak az utcán,fürdéskor is mossam meg és jobb lesz.


2011. aug. 3. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy járkálj az utcán? XD ki a te orvosod?
2011. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más, addig kell szoktatnod amíg nem lesz ideális, de mindig érzékeny lesz mert ha nem akkor menj orvoshoz!
2011. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na ez az! Mindenkinek érzékeny. Akkor körülmetélés után elég durva lehet az élet szerintem. Nekem szűkületem van, és körül akarnak metélni, legalábbra is az egyik doki, erre én máshoz megyek majd. Szerintem annak nem érzékeny, akinek pici korában műtötték meg.
2011. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem egy éve műtötték "részlegesen" de gyakorlatilag folyton szabadon van, és nem volt nehéz megszokni, nyilván az első 1 másfél hét pokol volt de utána semmi extra, sőt szerintem előnyös, higiéniai és esztétikai szempontból egyaránt.
2013. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!