Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezért kérhet a háziorvos pénzt?

Ezért kérhet a háziorvos pénzt?

Figyelt kérdés

Egy papírról van szó, ami ilyen alkalmassági féle, hogy képes ezt a munkát elvégezni az ember. Elsőkörben szó sem esett róla, hogy ez pénzbe kerül, de mivel nem volt jó a papír vissza kellett menni, és pecséltelt egy újat és azt mondta, hogy egyébként ezért kérhetne 10 ezer forintot, de jó fej, és nem fog.

Azt tudom, hogy a jogsi pénzbe kerül(számlát is ad-másik orvos volt-), de ez is így van?


2012. márc. 16. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kérhet ilyenért. Hacsak nem magánrendelésen voltál...
2012. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sztk-ban !
2012. márc. 16. 17:11
 3/9 A kérdező kommentje:
De biztos? nincs ilyen ami pénzbe kerül? (főleg ennyibe)
2012. márc. 16. 17:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy van olyan, ami fizetős. Hogy pont a te alkalmasságid az volt-e, nem tudom.
2012. márc. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ha jogsihoz kell alkalmassági, akkor azért kérhet.

Nekem is kellett fizetni 3000 ft-ot, sőt még amikor beiratkoztam az autós suliba, még a szerződésben is benne volt, mint pluszköltség.

És az ismerősöm is 3500-at fizetett érte, ő másik autós suliba járt...

2012. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de, nem jogsiról van szó, de ezt már leírtam fönt
2012. márc. 16. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:
most valami változott amugy,mert sok mindenért fizetni kell már,én is láttam háziorvosnal kiragazstott papirt h mikért kell már fizetni pár ezer forintokat,többféle igazolások voltak kiirva,h alkalmas az ember de pontosan mi azt nem tudom.
2012. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a számla meg más tészta!magánrendelöben egyszer sem kaptam!!pedig kellett volna h adjanak!ugyanugy ahogy a fodrasznak ,kozmetikusnak is ,de ott se kaptam soha.
2012. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm! Csak szerintem a 10000 Ft nem túl reális összeg.
2012. márc. 16. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!