Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek minimum milyen...

Szerintetek minimum milyen gyakran kell zuhanyozni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én mindennap fürdök..

nyáron akár napi 2-3x is..

télen is mindennap lefürdök...

valaki azt mondja hogy télen elég 2 naponta fürdeni.. pl hétfőn igen,kedden nem,szerdán igen....

szerintem a minimum hogy lefürdik az ember,mindennap.. van olyan is aki heti 1x fürdik "spórolásra" hivatkozva...

2012. márc. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem elég naponta egyszer! Én minden nap egyszer, este zuhanyzok!
2012. márc. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
naponta.Sokszor naponta kétszer.
2012. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
3 nap a minimum. Amúgy ritkább is, pl. még 60-70 éve sok helyen nem fürödtek naponta, sőt, és mégis túlélték...
2012. márc. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3: Légyszíves, a millióból linkelj be mondjuk egyet vagy kettőt.


Amúgy azért kérdeztem, mert én mondjuk heti 1-3x szoktam, és abszolút nem vagyok büdös, mégis sok helyen olvastam, hogy minden nap kell, minden esetben, naponta akár többször is, a napi többször meg nekem nagy túlzásnak tűnt (a börtönökben mondjuk heti 1-2x zuhanyoznak...)

2012. márc. 17. 11:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
azért én nem szeretném szagolni magamat, ha csak 3 naponta zuhanyoznék.
2012. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az egészséges a napi 1 zuhany. Ennyi pont elég ahhoz, hogy ne legyen igénytelen az ember, de nem is vágja taccsra a bőr természetes közegét.
2012. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Reggel-este.

Plusz ha meleg van van tesi órán volt és megizzad az ember, akkor behajol a kád felé, megmossa a hónalját, mellkasát, arcát, megtörli, aztán mehet tovább az útjára.


Én e szerint a felfogás szerint tisztálkodok.

2012. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
38%
az nem igaz hogy a mindennapi zuhanyzas egeszseges, sot a bornek nem egeszseges mert a bornek nem potyara van zsirtartalma (amit manapsag kremekkel helyetesittunk, a midennapi zuhanyzassal)regebb az emberek ezert is voltak egeszsegesebbek mert a boron keresztul is sok bakterium bejut a szervezetbe de ha a bornek megvan a termeszetes zsirtartalma akkor jobban ellenall. Attol fuggetlenul en is mindennap zuhanyzok mert hozzaszoktattam a borom, s jobban izzad s szagosodik......de az nem igaz, hogy a mindennapi zuhanyzas egeszseges.....olvass utanna....
2012. máj. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
38%
(mindennapi zuhanyzassal) HELYETT (mindennapi zuhanyzas miatt) ....bocsi:)
2012. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!