Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen kézkrémet használjak? SOS!

Milyen kézkrémet használjak? SOS!

Figyelt kérdés
Munkám miatt rengeteget kell kezet mosnom. A tenyeremen a bőr hámlik ki van repedve és nagyon száraz. Kipróbáltam pár krémet, de nem lett jobb. (dove,nivea,kamill,neutrogena)Olyan krémet keresek ami rendbe teszi,rögtön felszívódik és nem marad ragacsos a kezem.
2012. márc. 17. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt a kézkrémet ajánlom neked. Az első napokban akár napi 2x-3x is "áztasd el" benne a kezed, azután már csak normális mennyiséget kenj rá. Igaz, nekem nem a rengeteg kézmosás miatt, de nekem is nagyon száraz volt a kezem, és nagyon jól rendbe hozta. Nem is olyan drága, felénk egy tégely 350 forint.

2012. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én gyógyszertári krémet használok, 250 ft körül volt 1 tubus.
2012. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A Florent nem nagyon ajánlom. Nagyon mű. Nekem a Sanatopic használt, vagy a patikában tudsz hidrophyl krémet kérni.
2012. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a legjobb. Már alapból a termékcsalád is a legjobb az összes hasonló család közül, mert 100% természetes, és sokkal olcsóbb, mint a többi, amibe mindenféle műsz*rokat is belenyomnak. Elsőre drágának hangzik, de belegondolsz, mégis olcsóbb, mert hatékonyabb, és több van benne, tehát ugyanannyi pénzért többet kapsz. És ha csatlakozol hozzájuk, még pénzt is kereshetsz vele.

[link]

2012. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én a " Handy Gurut" ajánlom a Lush kézzel készített csodakenőcsét kifejezetten kézre. Tényleg rendbeteszi a kéz igénybevett bőrét, én évek óta használom, mindennapos lefekvés előtti használat mellett 5-6 hónapig elég 1 doboz.


Itt olvashatsz róla: [link]

2012. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A kézmosáshoz használd az FLP folyékony szappanját és már az is hidratálni fogja a kezedet utána pedig a fent már említett Aloe Lotion krémet, ami gyorsan felszívódik és nem ragad, csak természetes dolgokat tartalmaz.
2012. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Kedves életmódtanácsadó meg rohamsisak!


Semmi gond, hogy itt áruljátok a termékeket, de azt azért tudnotok kell nektek is, hogy a gyógyszertári egyszerű párszázas hidrophyl is ugyanolyan jó, mint a többezres forevör-ös hiper-szuper kencék.

2012. márc. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem itt áruljuk, csak ugyanúgy mi is elmondtuk, hogy szerintünk ez a jó, ahogy ti is, és ti is ugyanúgy linkeltetek, szóval most csak hülyét csináltál magadból ezzel a kommenttel. A gyógyszertári termékekbe meg még 1 csomó adalékanyagot is beletesznek, ami miatt meg kell vegyél még egy másik kencét, ami annak a mellékhatásait semlegesíti. Előbb gondolkozz, aztán okoskodj, mert ez nagyon gáz volt.
2012. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megint én. Kedves Rohamsisak! A gáz az,hogy pont egy gyógyszertárban dolgozót fogtál ki,úgyhogy ez nem jött össze. Amit mi készítünk a patikában,abban aztán PONT nincs semmilyen adalékanyag,szemben a boltival. Sehol sem hallasz olyat,hogy a patikai adalékos lenne! Pont a patikai patikatisztaságú. Butaság+marketingszöveg volt ez az utolsó hozzászólásod.
2012. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem marketingszöveg, én nem is vagyok foreveres, csak használom a termékeiket, nem terjesztem. Én használtam már gyógyszertári szarokat, de soha nem használtak, akármi is van bennük. Leírtam a véleményem és kész, mit kell pattogni? A kérdés az volt, hogy tudunk-e valami jó kézkrémet, és mindenki értelmesen válaszolt, csak te nem. Azzal, hogy válaszoltam, nem reklámoztam semmit, annyi erővel a többiekre mért nem offoltál, hogy jaaj miért itt reklámozzátok, amit belinkeltetek?
2012. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!