Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A képen láthatók rajtam...

A képen láthatók rajtam pókcsípések. Lehet belőle bármi bajom? Elmenjek orvoshoz, vagy csak valamilyen hűsítő krémmel kenegessem?

Figyelt kérdés

Tuti, hogy pók volt, tegnap este a kezemen mászott, aztán hirtelen gyorsasággal véget ért az élete... szegény. Hosszú lábai voltak, de nem tudok mást mondani róla, mert ugy megijedtem, hogy csak arra koncentráltam, hogy megöljem.

Ez a kép linkje: [link]


2009. jún. 12. 11:26
 1/7 anonim válasza:
90%

Magyarországon kevés olyan pók él,mely marásától bajdo lehetne.Ezek csupán a mérges dajkapók és a búvárpók,illetve a szongáriai és pokoli cslőpók tud

okozni kellemetlenséget.Búvárpókkal csak vízközelben találkozhatsz,a cselőpókokat nagy és madárpókokhoz hasonló "szőrös" testükről felismerheted,bár a madárpókokhoz igazából semmi közük.Szerintem teljesen felesleges elmenni vele orvos,legrosszabb esetben is csak

piros marad egy picit,bár még ezt is kétlem.

2009. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy csak valami kaszáspók volt. Nem kell elmenni vele sehova sem.
2009. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :) Megnyugodtam :D
2009. jún. 12. 11:37
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Juj milyen szep a nyaklancod!:D

Uristen de hulye vagyok:((:))

2009. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MARIANN06 ***** válasza:
59%
ezek patanások!
2009. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze, pattanások :D Vicces vagy! Tényleg úgy néz ki, de egy este alatt 4 pattanás nem jön ki egyszerre és azóta is pont ugyan úgy néznek ki és viszetnek is. Plusz még a pók is rajtam mászott, szal... Van még valami mondanivalód? XD

A nyakláncom meg tényleg szép, köszönöm szépen, én is nagyon szeretem :D

2009. jún. 14. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezek amúgy tényleg pattanások. A pókcsípés nem ilyen.
2010. ápr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!