Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 évesen szabad vízipipázni?

14 évesen szabad vízipipázni?

Figyelt kérdés
Mert a vízipipa dohányban általában 0,5 nikotin van és 0,0 kátrány. Szóval szabad, vagy azért nem ajánlott?

2012. márc. 18. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem szabad.
2012. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem szabad, és nem is ajánlott.
2012. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott, mert szorgalmas gyakorlással erre is rá lehet szokni. Vannak olyan emberek, akiknek a nikotin már nagyon kis mértékben függőséget okoz, és egy szenvedéllyel együtt élni nem jó! A vízipipa kevésbé veszélyes, mert nem forró, hanem hűvös füstöt ad, és a víz is kiszűr valamennyit a káros anyagokból, kipróbáltam én is, de ha ma lennék 14 éves, inkább kihagynám. (Sőt később is.)
2012. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14 évesen ne pipázz.
2012. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
10 éves vagyok, és pipázok de shiázóval
2012. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
50%
amibe nincs dohány
2012. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekek! A Shiazo kristályok/kőzetek se veszélytelenek, mert ugye a füst a faszénből jön, az adja a füstöt. Ha meg füst, van benne szénmonoxid, meg lehet kátrány is! Sok a macera vele,sok a káros hatás, de nem okoz függőséget, és egyébként élvezetes tud lenni, mert ez egy társasági dolog. De nehogy azt gondoljátok, hogy jó lenne, abszolút nem ajánlott, de tiltani csak a vadbarmok tiltanák, akik például a jókedvet is.
2012. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
ez a shiazo nem füst hanem gőz
2012. márc. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mint a szaunában.Ott is egy hatalmas kő adja a gőzt a szoba melegére.Na ez is pont olyan.
2012. márc. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A vízipipa egy társasági dolog, szabad vízipipázni szerintem egy 8 évesnek is Shiazóval. A dohányra még azt mondom jó, mégiscsak dohány, de hogy a Shiazóra mi a panasz, azt nem tudom :D Vízpára, a szén pedig kevésbé egészségtelen mint BP belvárosa...

Még mindig jobb, mintha a spanglit adnátok körbe, vagy a fehér csíkot osztanátok, úgyhogy szerintem csak nyugodtan!

Próbáld ki a Shiazot, 18 után azt csinálsz amit akarsz, de most még hallgass a szüleidre és hagyd a dohányt! Hidd el, arra nincs szükséged, ugyanolyan a Shiazo is...

2012. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!