Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire lehet káros az, ha...

Mennyire lehet káros az, ha valaki már 13 évesen elkezd vizipipázni?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam nemrég kapott egy vizipipát, most egyfolytában azzal menőzik, osztálykiránduláson is rengeteget szívta, mennyire lehet káros, megpróbáljam-e lebeszélni?
2010. jún. 5. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
13 éves gyerekről van szó, most rettentő nagynak és okosnak képzeli magát, nagy baja nem lesz tőle, csak szánalmas, amit csinál. Hagyjátok rá, majd rájön, hogy pont senkit nem érdekel, hogy ő mivel menőzik.
2010. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Hagy menőzzön csak,jó tönkre teszi az egészségét,szard le azt ajánlom,nyugodtan csak csinálja
2010. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
36%
Semmi baja nem lesz tőle a média nyomatja ,hogy a vízipipa károsabb ,mint a cigi mert sokan inkább pipáznának mivel az sokkal hangulatosabb. Én már 2 éve pipázok semmi bajom nincs tőle. Állítólag több nikotin van a vízipipában de akkor meg miért nincs elvonási tünetem ha elmegyek nyaralni és nem csinálom?
2010. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
nekem van olyan ismerősöm aki 13 évesen karácsonyi ajándéknak vizipipát kapott..
2010. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

"Én már 2 éve pipázok semmi bajom nincs tőle"


Nagy eszed van.

2010. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
20:32-nek: Nem azért károsabb, mint a cigi, mert több nikotin van benne, hanem, mert rögtön tüdőre szívod. A tüdőrák meg nem biztos, hogy két-három éven belül alakul ki, mondjuk lehet, hogy tíz vagy húsz... persze, az is lehet, hogy soha.
2010. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

kb 12 éves koromba kezdtem el, nem menőzésb csak kíváncsiságból a haverokkal. Van hogy egy héten 2-4 szer is nyomjuk, de van hogy hetekig egyszer sem.Semmi bajom élek és virulok. Amúgy engedte az osztályfőnök hogy kirándulásra elhozza vagy mi? :O

16/F

2010. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, engedte.
2010. jún. 6. 10:09
 9/13 anonim válasza:
50%
Semmi, csak ne rendszerességgel, és az sem mindegy, hogy mi van abban a vizipipában.. Egyébként alkalmi használattal ártalmatlan..
2010. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

hát mitmondjak. Elvonási tüneted az nem lesz tőle az biztos de az biztos ,hogy nem használ de az leginkább a szén miatt. Csövet tisztogasd meg néha mert nekem néha már elég kormos és élvezhetetlenné teszi az egészet.

Amúgy szerintem nincs semmi értelme teljesen cigi ellenes vagyok ez csak arra jó ,hogy összehívd a haverokat és jól érezzétek magatokat. HAvi 4-5 belefér de amúgy én havi 1-2x hívom össze a haverokat pájpolni de am nem kell túlzásba vinni meg ezeket a hülyeségeket csinálni ,hogy ki bírja tovább tüdővel meg ilyenek és semmi bajod nem lesz tőle.

2010. jún. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!