Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatása lehet az alábbi...

Milyen hatása lehet az alábbi gyógyszerek együttes szedésének?

Figyelt kérdés
Pszicháternél jártam különböző lelki gondokkal, szorongással, öngyilkossági hajlamokkal, és egyebekkel, amíg végül kimutatták hogy súlyos depressziós vagyok. Jelenleg Xanaxot és Valdoxant kell szednem..viszont most már Rivotrilt is kaptam a másik kettő mellé. Milyen hatásai lehetnek ha együtt szedem őket?
2012. márc. 18. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
be ne szedd!! halál komolyan mondom. a xanax amúgy is egy fos, mert csak gyógyszerfüggő lennél tőle. a valdoxant nem ismerem. a rivotrillal(meg az összes többivel) nem vezethetsz(már ha vezetsz) és nem használhatsz gépeket se. komoly máj károsodásod is lehet ha hosszú ideig szeded. keress más megoldást a depressziód legyőzésére, mert a gyógyszerek, lehet, hogy egy bajból kigyógyítanak, de csinálnak helyette egy másikat( tapasztalatból mondom)
2012. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2012. márc. 18. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor meg pláne ne szedd be. a depressziódon csak te magad tudsz segíteni, a gyógyszerek, csak még több gondot okoznak, és még drágák is. a pszichiátert nem érdekli, hogy mi van veled. keress egy jó pszichológust(lehet ingyen is, csak meg kell kérdezni a háziorvost, vagy az iskolai) ő tud igazából segíteni, ha már szakemberhez fordulsz.
2012. márc. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ismerősünk a phszicháter ...ezért választottuk őt
2012. márc. 20. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!