Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 4 és fél éves kilány unokám...

4 és fél éves kilány unokám éjszaka hányt a végén már citromsárga színű epét. Normális dolog ez egy ilyen kisgyereknél?

Figyelt kérdés
Az előzmények: A lányom elutazott 3 napra. Én vigyázok a 2 picire. A kislány unokám az első éjjel nagyon sírt hiányolta az anyukáját / persze a szívem majd megszakadt úgy sajnáltam/.Előtte való napokban megbeszélték a lányommal , hogy ő elutazik és a mami lesz velük a / pici 2.5 éves / örömmel egyezett bele de mégis szerintem magában mást gondolt.Ma már minden ok .. csak arra lennék kíváncsi hogy elrontotta talán az oviban a gyomrát ? vagy az anya hiánya okozhatta ezt a "hányásos" éjszakát? Kinek mi a véleménye? még annyit , hogy az apukája hozza-viszi őket az oviba bölcsibe.Velük van.
2012. febr. 23. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elvinném orvoshoz a biztonság kedvéért.Az én kislányomnak meg hasmenése van, ha más vigyáz rá, rettentően anyás.
2012. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én elsősorban vírusfertőzésre gyanakodnék , most igen nagy számban van , de 3 nap alatt elmúlik.

Persze elsősorban : ORVOS !

2012. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma már minden rendben volt tegnap este már vacsorát is kért .Ma ment az oviba.Meglátom ma hogy lesz és holnap velem marad itthon.Ő is nagyon anyás ill.mindkettő. A kisfiú is.De ő jobban viseli anya hiányát.
2012. febr. 23. 13:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ..tényleg az oviban van egy "egynapos hányásos" dolog.Azóta már a család többi tagja is átesett ..köztük én is.
2012. febr. 24. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!