Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Nagyon elvagyo...

Mi bajom lehet? Nagyon elvagyok keseredve. :' (

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Szeptembertől novemberig nagyon beteges voltam (ezalatt azt értem hogy minden vírust ami csak jött elkaptam, az immunrendszerem legyengült). November vége felé elkaptam egy hányós vírust ami kb 1-1,5 hétig tartott és elmúlt. Először azthittem terhes vagyok de csináltam több tesztet is és mind negatív lett, a menstruációm is normális volt. Januárban hagyott ki először a menzeszem, most március van, azóta nem jött meg. December óta nem volt szexuális kapcsolatom. Terhes nem lehetek, mert több tesztet csináltam, és utánanéztem a tüneteknek. Nincs sem hányingerem, sem székredekedésem, sem folytonos fejfájásom, a szaglásom sem más, és semmien ételt nem kívánok jobban a megszokottnál, sőt fogytam is az utóbbi 2 hétben 4 kilót. Januárban átmentem egy barátomhoz és nagyon kellett pisilnem, majd elkezdte nyomkodni a hugyhólyagom hülyeségből persze jót röhögtünk rajta.. azóta nagyon gyakran kell pisilnem minden nap. Mostanában nagyon sok stressz ér, nagyon feszült vagyok és mindent beképzelek magamnak.. Tudom hogy nemvagyok terhes mert az már valamien formában megmutatkozott volna, és a menstruációm kiszokott hagyni időnként pár hónapra amúgy is mert még be kell állnia, de ez sok fiatalnál így van. Mint már írtam nagyon sok stressz ér, bebeszélek magamnak csomó butaságot/betegséget. A húgyhólyagomnál már pár napja ahogy megfogom olyan mintha egy nagy golyó lenne, de csak a bal oldalon érezhető ( látszatra nem látszik egyáltalán ). Lehetnek a húgyhólyagommal gondok? Esetleg a stressz miatt a beleimmel lehet gond? Vagy lehet hogy eddig is ottvolt az a golyó, csak most vettem észre ahogy elkezdtem bebeszélni magamnak a betegségeket? MIT TEGYEK? Anya semmi elváltozást nem lát rajtam, sem senki más. De én mégis úgy érzem magam mintha terhes lennék pedig nem vagyok az. Mi lehet ez? Szerintetek próbáljam meg lekötni magam és elterelni a gondolataim saját magamról? Egésznap azon gondolkozok hogy mi lehet a bajom. NAGYON KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!!!!!!!
2012. márc. 21. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk el kéne menned nőgyógyászhoz, h mi a franc van a mensiddel, de te tudod.
2012. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem azzal van a baj mert az szokott kimaradni mivel fiatal vagyok, de a többi...
2012. márc. 22. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!