Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy nagyon közeli...

Lányok! Ha egy nagyon közeli rákos ismerősötöknek ez jól esne, levágnátok miatta kopaszra a fejeteket együttérzés, fájdalom osztozás jeleként?

Figyelt kérdés
Tehát ha lenne egy olyan közeli ismerősöd, akinek a kemoterápiás kezelés miatt kihullott a haja, megtennétek ezt az áldozatot érte ha jól esne neki, egy figyelmes dolognak érezné, egyféle fájdalom osztozásként? Megtennétek érte, ha őt ezzel boldogabbá tehetnéd?
2012. márc. 22. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. márc. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Ha ezzel tényleg enyhítenék az állapotán, megtenném. Parókát bárki viselhet.
2012. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha ez boldogítja akkor egy önzö ember. De tényleg. Soha nem várnám el senkitöl sem hogy osztozzon fájdalmamba, segítség lehet, de nem kívánnám senkinek sem hogy úgy járjon mint én.

söt rosszul esne miért akar olyan lenni mint én, akibeteg vagyok és kényszerböl nincs hajam, kicsit kifigurázásnak is érzeném betegként ezt.


Mondjuk eltudom képzelni ezt 2 tini lánynál, akik a legjobb barátnök, de felnöttként ez szerintem gáz.

2012. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
91%
Nem ezzel enyhíted a fájdalmát, hanem azzal, hogy nem emlékezteted rá minden pillanatban hogy rákos! Nem lehet elfelejteni, de nem kell mindig ezzel szembesíteni! Személyes tapasztalat!
2012. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy perverz dolog - nem ezzel lehet segíteni, másrészt én sem várnám el.

Fejezd ki másképp az együttérzésed.

2012. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Ő lehet, hogy meghal, te meg csak levágtad a hajad, de még így is van bő 40 jó éved. Ez mitől együttérzés?
2012. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Ha biztosan tudnám, hogy az együttérzés jelének és figyelmességnek tekinti, akkor levágatnám, és elkészíttetném parókának, amit akár ő is viselhetne.
2012. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

3-assal értek egyet. Ha én lennék a beteg, nem esne jól, inkább nagyon fura lenne, groteszk... Ne tedd.


Keress más módot arra, hogy támogasd, légy vele, bátorítsd, hallgasd meg, vidd ki a levegőre stb.

2012. márc. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!