Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bedugult a fülem és de nem...

Victory10 kérdése:

Bedugult a fülem és de nem kibírhatatlanul de érzem hogy kicsit fáj alul több.!?

Figyelt kérdés
Tegnap edzésről hazajőve,otthon bedugult a fülem elkezdett picit fájni és mintha fojt volna valami a fülemben.Fel keltem most reggel ugyan az a panasz,vajon mi lehet? (nyugtassatok meg hogy semmi komoly)

2012. márc. 23. 12:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Kaptam pár ütést edzésen a fülemre(De beteg is voltam szóval még be-volt,be-van duzzadva a nyirokcsomóm
2012. márc. 23. 12:46
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne veresd a fejed vaz mikor amúgy is beteg vagy, mert szétterjed a kórság, szinte szétmasszírozódnak a baktériumok.

Ha a nyirokcsomóid be vannak durranva, és fáj a füled, az lehet komoly is, mivel ebben az országban az egészségügyi szolgáltatás gyakorlatilag megszűnt, próbálj szerezni valami széles spekrumú antibiotikumot, és legalább egy hétig szedd.

Ha két nap alatt nem hat, akkor válts másikra , ha az sem, akkor marad az, hogy szerzel pénzt, és elmész magánrendelésre, valami fül-orr-gégészt kellene fölkeresni.

A fejed további veretését meg kerüld el .

Vannak normális sportok is, amik az egészségedre válnak.

Jobbulást.

2012. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!