Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom eltolni a menstru...

Hogyan tudom eltolni a menstruációmat?

Figyelt kérdés

A jövő hónapba megyünk ilyen medencés osztálykirándulásra két napra. És pont azon a a napon fog megjönni:/

MIt csináljak hogy eltoljam pár nappal?

14/L


2012. márc. 23. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
idegeskedj mindenen...:D kapd fel a vizet mindenen,nefélj hamarabb megjön:)
2012. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegyél sok citromlét a teába. :) Nekem ez szokta csúsztatni kicsit, persze nem tudom, mindenkinek működik-e...
2012. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a citromlé senkinek sem működik,csak egyesek beképzelik (akkor télen mindenki előbb/később menstruálna.

Mivel hormonok szabályozzák a menstruációt,csak hormonnal lehet módosítani. Azaz fogamzásgátló tabletztával.

2012. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Harmadik!

Akármit mondasz, nekem a citromlétől igenis csúszni szokott, erre akkor jöttem rá (majd orvos is megerősítette!!), mikor egy időben nagyon sokat tettem a teába, és akkoriban állandóan, elég sokat késett. Már azt hittem, beteg vagyok.

És ahogy a "gondot" felismerve abbahagytam a citromlét, helyreállt a dolog. Ezt hogy lehet beképzelni?? Az orvos is képzelte??

Nem mondom, hogy mindenkire ilyen hatással van, mert mit tudom én. De rám igen, tehát talán a Kérdezőnek sem árt kipróbálni. Baja biztos, hogy nem lesz tőle.

És ezt a telet nem értem, én speciel nem csak télen iszom citromlevet... Nem értem, miért kötődne ez hozzá. Konkrétan, ha már itt tartunk nyáron szokás folyton limonádét inni, nem?

Na, mindegy.

2012. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Atropa Belladonna válasza:
háááát.... barátod van ?
2012. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ahha.)
2012. márc. 23. 19:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a citromléset és eltolta nekem öt nappal.:)
2012. ápr. 15. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!