Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy átlagos ember milyen...

Egy átlagos ember milyen gyakorisággal sír?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
ember vagy asszony? :)
2012. márc. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Én az utolsó 20 évben 2x sírtam: mikor elhagyott a menyasszonyom és amikor kiderült, hogy rákom van...



36/F

2012. márc. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sikerült kigyógyulni? :/ :)
2012. márc. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak akkor sírok ha valaki nagyon felbosszant és mérges vagyok. De ez nem túl gyakori és csak a szüleimre vonatkozik, más kizárt hogy ennyire felbosszantson. Szóval azt mondanám, évi egyszer. Vagy ritkábban. Na meg ha valami nagyon fáj (fizikailag), de ilyenre sem volt már példa évek óta. 20N
2012. márc. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. ...viszont azt igen, hogy én alapjáraton nagyon ritkán sírok, több évente 1x.


...de mióta sorra értek a csapások, többször megesett. 2 számomra fontos személy hunyt el, aztán idegösszeomlást kaptam. Ezek után egyik legjobb Barátról kiderült, hogy rákos. Pár hónapja pedig én lettem beteg, nem tudnak meggyógyítani. Szóval ez megváltoztatta azt, hogy én eddig ritkán fakadtam sírva, mostmár keményen benne vagyok a depresszióban, emiatt gyakrabban megesik.

2012. márc. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát, én gyakran könnyezek a meghatottságtól, pl filmen, de akár zenén is. a klasszikus értelemben vett sírás sem olyan ritka nálam, mint másoknál, akik ide írtak. úgy 3 havonta elsírom magam, pl ha a párommal veszekszem. a külső problémáim miatt nem, azokat tudom kezelni, az érzelmi krízis viszont megvisel
2012. márc. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
# 3 -> A rákból senki sem gyógyul ki csak tünetmentesség van, ami bármeddig tarthat... 1év-10év-30év? Ki tudja mit hoz a holnap...
2012. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Naponta 2-3 szor..
2012. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én akkor sírok ha nagyon fáj valami, de azt magától (pl. bevertem véletlen a fejem, akkor bekönnyezek, vagy ha injekciót kapok egy érzékenyebb helyre)

Inkább örömömben sírok, vagy ha nagyon röhögök, akkor mindig.

2019. okt. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!