Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet ilyenkor?

Mi bajom lehet ilyenkor?

Figyelt kérdés
Hát az van hogy én néha rosszul szoktam lenni hirtelen.. eddig 4x volt ilyen nagyobb "rosszullétem" összesen.Először egy boltba lettem rosszul, elkezdett zsibbadni a karom aztán fájni a fejem,hasam szédülni kezdtem és ez mind egymás után.. aztán hirtelen elhomályosodott minden csak pacákat láttam.. nem ájultam el még épp kibotorkáltam a kocsihoz és beültem aztán pár perc mulva mintha semmi bajom sem lett volna.. a másik hajmosás közben volt ilyen zárt zuhanykabinunk van.. utána volt egy a városba is de ott hányinger is rámtört bár a látásom megmaradt aztán volt még egy hajmosás közben akkor is lekellet feküdnöm mert alig láttam.. mi lehet a baj ? előre is köszi !!: )

2012. márc. 27. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
talán el kéne menni az orvoshoz nem itt gyógyitani magad az idióta hozzászólásokkal
2012. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
alacsony a vérnyomásod az biztos, hallgass az 1.re itt nem gyógyit meg senki
2012. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
gondoltam.. nem is itt várok megváltást.. csak kíváncsi voltam de azért köszi
2012. márc. 29. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!