Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék akár csak 5...

Hogyan tudnék akár csak 5 centivel is magasabb lenni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 166 cm és a suliban a szünetekbe ezzel b*sztatnak felsőbbévesek és általában koboldnak, gollamnak, vagy hobbitnak szoktak nevezni.Meg van egy 12.-es csaj, aki állandóan ilyen sok egymásba kötött befőttesgumival lövöldöz, csapkod és ezen jót nevetnek az osztálytársaival.Emiatt az önbizalmam is negatívban van szinte, nincsenek barátaim sem, csak egy és elzárkóztam a külvilágtól.Nem szoktam se sportolni, edzésre járni, bulizni, kocsmázni, meg úgy abszolút semmit.Alig várom, hogy vége legyen a sulinak, ahol egyébként még a büfébe se merek lemenni, mert félek, hogy megaláznak.
2012. márc. 27. 20:24
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Szard már le őket,tudom nem könnyű oda figyelni de mást nem tudsz tenni.Vagy legyél magán tanuló,jelenleg én is az vagyok.Am hol laksz?Ha tudod a nevét aki csesztet szívesen segítek ha gondolod le koptatni.
2012. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
*nem oda figyelni akart lenni sry :D
2012. márc. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát igazából most sem figyelek rájuk, csam megyek tovább.Neveket nem tudok, de ha tudnám is lenne pár oldal, amég leírom mindnek a nevét.
2012. márc. 27. 20:34
 4/19 anonim válasza:
100%
1 a lényeg ne törj össze,szard le őket szó szerint.Majd vissza kapják ezt ők a sorstól :)
2012. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
73%
20 éves korodig még nőhetsz.mellesleg nekem a legjobb barátom 165 magas 21 éves.én 185cm vagyok mind a ketten kivagyunk gyurva, és van tisztelet neki is nekem is. haver mindig azt mondja:" ma már magas nem lehettem, legalább széles legyek"Kezdj el gyúrni!
2012. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
94%
Úristen. Ne haragudj, de elsírtam magam a kérdésen. :( Olyan izé érzés lehet... :( Nem szemétkedésből mondom. :( Amúgy szerintem azt kéne, hogy eljász boxolni stb, és kigyúrod magad, akkor majd talán leesik nekik messziről, hogy veled nem jó kekeckedni. :O Ja, és feltétlen húzz be a csajnak egyet, sz*rd le, hogy csaj, legalább kisebb lesz a pofája!
2012. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
Gyúrjál vazze'! Egy alacsonyabb hamarabb izmosodik és jobban is áll neki az izom. Használd ki az adottságodat! Azt a hülye pi-csát meg rángasd meg a hajánál fogva!
2012. márc. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%

Valamilyen szinten bennem is van ilyen érzés, csak én fiatalabb vagyok, magasabb, de kiállnak a fogaim. Egyébként szerintem nem vagyok egy rosszképű gyerek, de ez magamon is zavar. Fogszabályzót nem feltétlen szeretnék, ezért van aki csúfol. Nekem sincs sok barátom, pár emberrel vagyok csak jó viszonyban, és néha úgy érzem, hogy még az egyetlen barátom sem az igazi. De szerintem ne ezzel foglalkozz, mert valamiben te is lehetsz jó. Fordíts igényt a testedre, ha már nem lehetsz magas, akkor gyúrj.

Ha magadba fordulsz, azzal csak a saját problémáidat nagyítod egyre jobban. Túl kell lépni az ilyen nagyképű népművészeti égetett agyagedényeken, és megmutatni, hogy valamiben te is lehetsz jó! Sok sikert!

2012. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó és a többiek!
2012. márc. 29. 13:52
 10/19 anonim válasza:
Engem a pattanásaim miatt csúfoltak, de 2 év alatt elmúlt. Azóta se szeretnek sokkal jobban, de kiállok magamért! Próbálj erős maradni, és ha kell egy kis beszélgetés, írj privát üzenetet, szívesen beszélgetnék veled ;)
2012. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!