Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik valami módszer, műtét...

Létezik valami módszer, műtét amivel 10 centivel magasabb lehetnék?

Figyelt kérdés

Átlagos vagyok(176 centi), és szeretnék 185 körüli lenni, de már valószínűleg nem fogok természetesen nőni.Tudtok erre esetleg valami megoldást?

21/F


2010. jún. 25. 19:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%
Nincs ilyen megoldás, max hormonkezelés de nincs az az orvos aki a te tökéletes 176 cm-re hormont írna.
2010. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
Ja bocs, most látom, hogy 21 vagy.... akkor hormon sincs, mert csontosodott a hossznövekedésért felelős porckorong.
2010. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Akkor nem lehet olyan soha életemben mint amilyen lenni szeretnék?:(
2010. jún. 25. 19:26
 4/28 anonim válasza:
81%

vagyél egy olyan cipőt aminek 10 centi vastagságú a talpa :D

az biztos jó lesz :D

2010. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%
De van ilyen műtét...Én olvastam valahol, nem emlékszem, mi a neve, csak tudom, hogy nagyon fájdalmas.Ám én is csak 178 vagyok és szeretnék kicsit magasabb lenni, de azért nem így... :)
2010. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel ha fáj, megéri:) Az jobban fáj, hogy egy 180 centis csaj nem akar velem járni a magasságom miatt, sokkal fájdalmasabb.
2010. jún. 25. 19:30
 7/28 anonim ***** válasza:
72%

Létezik ilyen műtét, egyetlen államban csinálják az USA-n belül, maximum 5 cm-t lehet ilyen módon növeszteni, centinként 400.000$

A hormonkezelés a te korodban már lehetetlen, illetve ha fiatalabb volnál 10 évvel, akkor sem kapnál mivel átlagos a magasságod.

2010. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%

A műtét lényege, hogy eltörik a combcsontod és a sípcsontod és eltávolítják egymástol őket fém tartó pálcákkal.

A csont elkezd egymás felé nőni és a végén összeér.

Magasabb leszel, de iszonyatosan fájdalmas és költséges i.

10 cm növekedés szerintem több mint egy évbe is beletelne.

Érne neked ennyit?

Szerintem ha önértékelési problémád van az nem oldaná meg ha magasabb lennél.

Nem tudom mik az indokaid a magasság mellett, de ha józanul végig gondolod szerintem rájössz, hogy mind hülyesé és jó vagy úgy ahogy vagy.

2010. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
72%
Van ilyen műtét. Ha jól tudom úgy csinálják, h eltörik a lábad és felhelyeznek rá egy speciális szerkezetet. Ezzel lehet majd mindig mm-ről mm-re széthúzni a törést meghatározott időnként. Ehhez am egy rakás vizsgálaton át kell esni, mert a lábad is rámehet és sztem tuti, h itthon nem csinálják. Főleg nem tb-re:P Viszont a ha jól emlékszem, akkor 10 centit nem ajánlotta az orvos sem aki kitalálta, max 5-6 centi.
2010. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem, ha valaki nem akar veled járni a magasságod miatt azzal nem is érdemes foglakozni.


Ez fájdalom amit a műtét jelent nem egy sima átlagos fájdalom. Szerintem ha éreznéd csak pár percig leszarnád, hogy egy csaj nem akar veled járni mert nem vagy elég magas,

2010. jún. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!