Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a vége az elmérgesede...

Mi lehet a vége az elmérgesedett, kezeletlen lábujjköröm-benövésnek?

Figyelt kérdés

A tesómnak több mint egy éve benőtt a nagyjábujján a köröm, duzzadt, piros, véres, puklis (gondolom genny van benne) nagyon fáj neki, ha zoknit vesz átázik a mindenféle nedvek miatt ami kijön belőle, egyszóval nagyon csűnya. Viszont makacs, önfejű és semmilyen kezelést nem hajlandó végezni itthon és az orvosról hallani sem akar. Én már ijesztgettem mindenfélével, de nem hat rá. Jópárszor saját maga kivágja a körömöt, de nem használ.

Túlzások nélkül mi történhet a körmével, lábujjával ha továbbra sem hajlandó semmit tenni?


2009. jún. 15. 11:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
2 hónapos kisbaba anyukája vagyok.Nekem tegnap vették le mind a két nagylábam újjáról a körmöt.Az inekció nagyon fájt de a műtétből nem éreztem semmit.Estére már annyira fájt hogy alig aludtam.Ma voltam kötözésen ami abból állt hogy az eleven húsból kitépték a kötszert.Lábra nem tudok állni pisilni sírva megyek ki a gyerekemet nem tudom rendesen ellátni.Én előtte 1 hónapig szenvedtem vele de sajnos most azt kell mondanom hogy a műtét nem érte meg.Később lehet jobb lesz de most úgy gondolom mégegyszer nem mennék bele a műtétbe!!!
2009. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Áucs, sajnálom! De azért köszönöm a választ! Igazából gondoltam, hogy ilyesmi a műtét, de a tesómnak inkább az mondom, hogy nem nagy dolog stb, bár ha ez tényleg ennyire fáj, sosem fog elmenni (amit megértek, de ki tudja mi lesz ha nem csináltatja meg). Gondolom neked is már nagyon be volt nőve, ha elmentél. További gyors jobbulást!
2009. okt. 12. 05:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!