Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez depresszió? Nagyon magam...

Ez depresszió? Nagyon magam alatt vagyok. Mindenről csak rossz jut eszembe.

Figyelt kérdés

Félek mindentől,mi van ha valami bajom van/lesz,pedig ha belegondolok tök jól is érezhetném magam, de valamiért nem megy:(Depressziós lennék?Szomorú,lehangolt vagyok,nem látom meg semmiben a szépet.Teljesen megőrülök azt hiszem,vagy nem tudom.Minden napom ugyan úgy telik ,nincs felnőtt a környezetemben akivel beszélhetnék:(

Szerintetek mi ez?


2009. jún. 15. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Próbáld meg mindenek a jó oldalát nézni.Foglald le magad valamivel amit szeretsz csinálni,járj sétálni a jó levegő talán majd segít.

De mégis Te hogy gondolod mi ennek az oka,hogy igy érzed magad? Fel a fejjel :)

2009. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nincs felnőtt a környezetedben, egyáltalán nincs, vagy csak olyan nincs, akivel beszélgethetnél? Ha bővebben írnál a körülményeidről, jobban lehetne segíteni!
2009. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 gyerekem van,velük vagyok egész nap.

Párom egész nap dolgozik,csak este ér haza,én pedig a házimunka és 2 gyerek mellett nem igazán járok sehova.Esetleg délután a játszótér, de ott is lassan idegesít,hogy mindenki tök jól elvan csak nekem nem sikerül.

A környéken van felnőtt, de olyan akivel beszélgetni tudnék alig akad:(

2009. jún. 15. 13:43
 4/6 A kérdező kommentje:
még annyit,hogy alapból félek mindentől az utóbbi időben.Régen is hajlamos voltam aggódni, de most csak azt tudok,nem tudom helyre tenni a gondolataimat:(
2009. jún. 15. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Nekem volt olyan idöszak az életemben/tragédia volt családon belül/amikor befordultam.Nagyos sokszor felemeltem a busulo fejem és azt mondogattam magamban

Ez egy perzsa mondás:

Sirtam hogy nincs cipöm,mig nem láttam hogy egy embernek nincs lába.

Gondolj a családodra :a férjed azért nincs veled egész nap mert biztositja számotokra a megélhetést.Ez szerintem egy jo dolog .Forditsd meg a dolgot és gondold végig mi lenne ha egész nap veletek lenne,miböl élnétek meg.Biztos vannak a környezetedben ilyen "jo apukák"

Nézz rá a gyerekeidre és probálj meg örülni nekik.Add meg nekik azt amit születésük elött megfoggadtál nekik hogy szeretni fogod öket:Ne légy fássult! mit fognak látni?:egy szomoru hervadt nöt:Gondold végig mit fognak vinni magukkal.Kérlek érezd jol magad légy boldog.Hidd el sokszor ez is csak egy döntés.

2009. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az igaz,hogy a férjed keresi meg a betevőt,és válság ide vagy oda,igenis kell időt szakítani arra,hogy veled is foglalkozzon!!!! Amikor én voltam a te helyzetedben,éppen ilyen pocsékul éreztem magam! Imádtam(imádom) a két fiamat,de akárhogy szépítjük is a dolgot,egy anya nem csak anya,hanem nő is,s a gyerekeknek sem tesz jót,ha azt látják,hogy az anyjuk lógatja állandóan a fejét! Azt javaslom,mindenképp beszélj a férjeddel erről,mert csak közösen oldhatjátok meg! Az anyaság nem kell mártíromság legyen!!!
2009. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!