Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S! Magas a koleszterin...

S. O. S! Magas a koleszterin szintem.166cm és 70 kg vagyok. Fogynom kelltuti azorvos szerint félévig füszernélküli, étrend helyes táplálkozás . Ha ez nem sikerül akor gyigyszert ir? A többi lent!

Figyelt kérdés
És az a gyogyszer meggátolja h amit eszek rögtön rajtammaradjon? Mert rögtönmegmarad:S Akár mi.De fogyni is tudokazért hamar pl 7 hét alatt 3 kg.Azt is mondta h anyagcsere zavarom van.Tehát ha felir gyogyszert akkor az gátolja majd hmegmaradjon a fölösleges zsir rajtam?Valaki tapasztalatok? 19/L
2012. márc. 29. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyat nem fog felírni, pláne egy ilyen fiatalnak, mint Te. Valószínűleg a koleszterincsökkentő gyógyszerről beszélt, de az nem fogyaszt. A fogyókúrás gyógyszerek általában humbugok. Csak a diéta segít, de főleg az, ha nem eszel sok szénhidrátot. (Cukrot, csokit, kenyeret, tésztát)

Sose lakj degeszre jól, minél korábban vacsorázz, és esténként menj el futni.

2012. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm széen holnaptol fogok járni futni .Fuuuu de nemszereteeeeeeeeeeek:S:D ...A makuka,szotyikihigy hivja:D hizlal?Azt szoktam enni édesség :P
2012. márc. 29. 21:41
 3/5 lizzi77 válasza:
A dm-es protein, fehérje szeletek jók, de a müzli is, de csak mértékkel.És nem az a cél, hogy minél többet fogyjál, minél rövidebb idő alatt.Ha így fogysz, mindent felborítasz a szervezetedben.A reális az 1-2 kg HAVONTA.Az sokkal rosszabb, hogy gyorsan leadod, aztán majdnem olyan gyorsan visszaszeded.Próbálj olyan diétát találni,amit tartósan be tudsz tartani.Cukor helyett édesítő,(ha muszáj),teljes kiőrlésű dolgok, sok rost,kevés vörös hús,sok hal,leszokni a cigiről,omega3 kapszula,kitartó mozgás(nem a maraton).Semmi nasi,sok gyümölcs,zöldség.
2012. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lizzzziii :) köszönöm a tipppeket:)
2012. márc. 29. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Arról nem írtál, hogy mennyi a koleszterined? Elárulod?
2012. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!