Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azokhoz szólna a kérdésem...

Azokhoz szólna a kérdésem akiknek a családjában volt aki agyvérzést kapott?

Figyelt kérdés
Édesapám 2 éve halt meg. Agyvérzést kapott a boncolás szerint. De nem értem az egészet. Cukorbeteg volt (nem diétázott, nem adta az inzulint rendesen, nem szedte a gyógyszereket), magas vérnyomásos volt (napi 1 doboz cigi, 3-4 kávé) nem evett rendesen, de 5-6 doboz sört megivott + 1 üveg bort kb. Nagyon durva tudom, de vagy 10 évig csinálta ezt. Egyik napról a másikra nem ismert meg, szédült, bepisilt, egész nap csak aludt vag yha felkelt összeesett. Bevitték a kórházba, 1 hét után az elfekvőbe, és meg is halt 2 héten belül. De tudott beszélni, járni, egyedül enni stb. A boncolás szerint meg agyvérzést kapott és meghalt. De akkor más tüneteknek kellett volna lenniük...
2012. márc. 30. 22:59
 1/2 tetro ***** válasza:
Édesapád delírium tremensben halt meg. Olyan súlyos alkoholizmusa volt, hogy feladta a szervezete. És igen, könnyen lehet hogy a végső ok egy agyvérzés volt. Milyen tünetek kellettek volna még?
2012. márc. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?


Sajnálom édesapádat, de lehetséges, hogy agyvérzést kapott. A tiednél gyorsabban zajlott le az, ami az enyimnél 18 évig tartott. Hidd el, átélve a 18 évet szívesen felcseréltem volna 2 héttel. És szerintem nem csak én, de apu is. Látni egy embert lepéülni, végig élni azt, amint egy ember visszafejlődik felnőtt emberből magatehetetlen csecsemővé, nem nagy élmény. Nem kívánom senkinek. Még ez ellenségemnek sem... azt, hogy nézze, sem azt, hogy vele történjen. Az élet egyik legborzalmasabb élménye.

2012. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!