Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt készül el a...

Mennyi idő alatt készül el a kontaktlencse? (nagyonfontos! )

Figyelt kérdés

Az egyik kontaktlencsém leesett az újjamról és azóta sem találom, de nem nagy baj, mert még csak az ingyenes próbalencse volt.

Mennyi idő alatt készül el az új? (a próbalencsére 1 hetet vártunk) Elképzelhető, hogy odamegyünk kapunk receptet és elmegyünk érte rögtön?


2012. márc. 31. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Lágy kontaktlencse minden elképzelhető típúsban van. Interneten is. (Tórikus, multifokális, minden) Ha tudod az adatokat, pl. görbület, dioptria, tudsz rendelni. Külföldről jóval olcsóbb. Ha nagyobb városban vagy, akkor ciki, ha kapásból nem tudnak adni! Vagy nagyon eltérő az átlagtól a szemed. Szóval a kontaktlencse készleten kell, hogy legyen, azaz azonnal kell lennie ÁLTALÁBAN. Cicoma, színes-tórikus és egyebek egyszerre...ebben az esetben el tudom képzelni, hogy nehezen megoldható, sőt megoldhatatlan. Én ebben a cipőben voltam, így külföldről rendeltem.
2012. máj. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!