Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megrázott az áram. Lehet...

Megrázott az áram. Lehet nagyobb bajom?

Figyelt kérdés

Előbb megrázott az áram, eléggé fájt, el is dobtam mindent reflexből. Anyum megnézte a helyét, azt mondja, holnap bemehetünk a kórházba egy vizsgálatra. Szerintetek lehet komolyabb bajom? Félek... :/

15/L


2012. ápr. 1. 04:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet. Ne ijedj meg, de ritka esetben áramütés során vérrög képződik, ami ha rossz helyre jut, akkor ......


Azért érdemes orvossal beszélni, de valószínűleg semmi bajod nem lesz.

2012. ápr. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mi rázott meg. Lehetnek akár szívzavarok, égések az áramütéstől, de ha égésed nincs, akkor esetleg belső dolog pl szívritmusba vmi kavar lehet, de ehhez azért már komolyabb áramütés kell, vagy tartósabb. Amúgy ha félsz, akkor, bár am így is hogy nem tudom mi rázotz meg, jobb ha megnézeted magad. Idegeskedni már nem kell addignse, mert már felesleges, azzal is csak magadnak ártasz.
2012. ápr. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi bajod.
2012. ápr. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mi rázott meg és hogyan.
2012. ápr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A tenyeremet rázta meg, az állólámpámat akartam a hosszabbítóba dugni, és mielőtt bedugtam volna, az rázott meg, a villás része ért hozzám, rögtön el is dobtam. Úgy látom, mintha 2-3 centi hosszan látszana az erem ott, ahol megrázott, és ha nyomkodom, fáj.

2012. ápr. 1. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!