Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ujjbegyem be van dagadva,...

Az ujjbegyem be van dagadva, elég piros, lüktet és fáj. Menjek vele orvoshoz vagy vmi tipp hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
körömollóval lehet megsértettem, de abban sem vagyok biztos, hisz akkor nem éreztem fájdalmat
2012. ápr. 1. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél rá éjszakára párakötést. Alatta egy kicsit jobban fog lüktetni, de kiszívja a gyulladást.
2012. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Körömvirágkrém+kötés egy éjszaka alatt leveszi a gyulladást. Ez bevált módszer nálam, körömrágós vagyok és elég gyakran van rá szükség.

A másik népi módszer, hogy beledugod a gyulladt ujjat egy paradicsomba és egy éjszakára rajta hagyod. Persze körbe kell kötni, hogy ne folyjon szana-szét :)

2012. ápr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2012. ápr. 2. 16:13
 4/5 anonim válasza:
hogyha nem múlik ell akkor menj el bőrgyőgyászhoz de aki mondta h körömvirág krém az tényleg jóó mert énis rágtam a körmömet és az nekem is segített... nagyon piros?? és a körmöd oldalánál van begyulladva?? mert ha igen lehet hogy benőtt...
2012. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát elmentem vele a sebészetre, ott felvágták, alatta be volt gennyesedve.. valószínűleg megsérthettem :S
2012. máj. 4. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!