Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a hasam?

Mitől fájhat a hasam?

Figyelt kérdés

mindig is kemény volt a székletem (22F vagyok), de mostanában jobban zavar, mivel volt egy alkalom, hogy fájt a székelés, és utána véres lett a papír. sebész azt mondta h ki van repedve a végbelem nyálkahártyája és ettől van vér a papíron.


de ez nem minden. néha elkezd fájni a hasam, egészen lent, jobb és bal oldalt is. magától is fáj (ráadásul gyengeséget, émelygést is érzek), de ha ott megnyomom akkor is érzékeny . úgy vettem észre, székelés után enyhül, de aztán újra visszajön. lehet olyan hogy a kemény széklet "kikezdte" vagy kirepesztette a vastagbelemet is, és attól fáj??? ha ez van akkor súlyos a helyzet?? már itt nézem hetek óra neten, hogy mi lehet, de gyulladásnál ugye hasmenés lenne. vagy valami polip? (esetleg daganat?? remélem az nem azért)


egyébként májusban megyek tükrözésre, akkorra kaptam időpontot, szal járok orvoshoz, nem az internettől várok gyógyulást, csak érdeklődök hátha valakinek van valami ötlete



2012. ápr. 2. 21:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!