Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek túlsúlyos vagyok?...

Szerintetek túlsúlyos vagyok? Ha igen hogy foggyak le?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok kb 144 cm és kb 43 kiló. Sokan azt mondják fogynom kéne. Mit csináljak?
2012. ápr. 4. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj fogyni, mert kövér nem vagy, hanem kezdj e sportolni. Azzal a súlyod is csökkenhet, de föként az alakod lesz formásabb töle.
2012. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsö! A kérdezö 11 éves!! Ilyen korban fogyókúrázni tilos, mert teljesen tönkremegy töle, föként ha jóformán nincs felesleg rajta.
2012. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy 11 éves lánynak nem szabad fogyókúráznia, a szervezeted növekedésben, fejlődésen van. Inkább étkezz egészségesen, szedj vitaminokat, mozogj sokat.
2012. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj egy grammot sem fogyni, inkább mozogj sokat!
2012. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A fogyás tőlem is messze áll,csak rosszul esett, hogy szekálnak. :( Köszönöm a kommenteket!!! :) így lesz
2012. ápr. 5. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!