Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy pánikbetegnek milyen...

Egy pánikbetegnek milyen "fura" tünetek jelentkezhetnek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 21:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A pánikbetegség igen sokféle testi tünetet tud produkálni. Épp ezért, hogy kimondhassák hogy valaki pánikbeteg, ki kell vizsgálni, hogy nem e testi betegsége van a tünetei miatt. És csak ezután lehet elkezdeni a pánik gyógyítását.
2012. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Úgy érzed szívinfarktusod lesz, mellkasi nyomás, gombóc a torokban, szapora szívverés, szapora lélegzetvétel és magas vérnyomást is produkálhat egy pánikbeteg, főleg mikor pánikrohama van!
2012. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. De szerintem ha nem tudják mi okozza a panaszt akkor is egyszerű erre fogni.
2012. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
igen,pont,ahogy a masodik leirta,de gondolom vannak meg masfajta tnetei is.nekem pont ezek szoktak jelentkezni,+meg olyan erzes,mint,ha összeesnek,neha meg rendesen szedülök is.fogalmam sincs,mitöl alakul ez ki,de nagyon szar betegseg,nem kivanom senkinek!22/F
2012. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Például, félsz egyedül maradni. Vagy rettegsz egy tömött villamoson, hogy nem fog segíteni senki, ha bajban leszel. Nem mersz elmenni messzebbre az otthonodtól, de más is előfordulhat. (Mint a korábbi válaszok nagyon jól mutatják.)
2012. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Amit a 2. válaszoló leírt az a hozzám közelálló dolog. Sokszor félek, hogy infarktusom lesz pedig csak 20éves vagyok. De voltam már kivizsgálásokon és az ekg-n nem találtak semmi rendellenességet, és a laborvizsgálat eredménye is jó lett.
2012. ápr. 4. 22:04
 7/18 A kérdező kommentje:
És az utolsó is jól írta, nem merek messze elmenni itthonról egyedül. És ezt a pánikbetegséget le lehet győzni vagy törődjek bele hogy ez van?
2012. ápr. 4. 22:06
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, kórházba is kerültem vele infarktus-gyanúval, sokáig féltem is sok dologtól, aztán megtanultam legyőzni Xanax nélkül is. Nem volt könnyű, de meg lehet csinálni. Már sok éve "tünetmentes" vagyok.
2012. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
En jartam pszichologushoz 1 evig 17evesen,es segitett de 21 evesen eleg sok problemam lett,es visszajött,most mar egy eve kb.hetente-2hetente kisebb rohamaim vannak,de inkabb nem szolok a baratnömnek,nem akarom megijeszteni,probalok vele együtt elni.
2012. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én 1évig voltam itthon úgy hogy csak a gép elött ültem, ugyanis tönkre ment a bicóm ami számomra az életet jelenti. A napokba meg lett a drágám újra hál istennek. Ennek segítségével próbálom legyőzni ezt a szemét betegséget. Csak amikor rám jönnek a "tünetek" akkor úgy érzem, hogy szervi problémáim vannak pedig tudom, hogy minden ilyen fura dolog ilyenkor természetes.Sokat sportoltam világ életemben, bicó nap szinten, heti 2 kempo edzés. sajnos még kempora nem merek vissza menni hátha a nagy fizikai megterhelésre elő jönne valami roham szerű dolog.Bicózni megpróbálok sokat. Remélem sikerül legyőzni ezt. De jó ha megvan az emberben az a tudat, hogy ilyenkor minden fura érzés természetes és nincs mitől félni.
2012. ápr. 4. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!