Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl lehet az hogy majdnem...

Mitöl lehet az hogy majdnem mindig köhögök es ilyen kis barna csomok jönnek ki a tüdömböl? Dohanyzom egy nap egy doboz cigit szivok.24/L

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 06:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad a saját kérdésed. A dohányzástól van, ami krónikus hörgőgyulladást okozott már nálad. Ezért van, hogy a hörgőkben felszaporodott a váladék és a barnás szín valamilyen gyulladásra utal. Menj orvoshoz és hagyd abba a dohányzást, mert a tüneteid alapján COPD-s beteg vagy már most és ha nem állsz le azonnal ez csak rosszabbodni fog és hamarosan elkezdesz fulladni és utána oxigénpalackkal tudsz csak rendesen lélegezni.

Tudom, hogy ez ijesztegetésnek tűnik csak, de hidd el, tudom miről beszélek.

2012. ápr. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
es ha abba hagyom nem lesz ilyen problemam vagy ha kevesebbet dohanyzom?
2012. ápr. 5. 11:00
 3/8 A kérdező kommentje:
de most nem ertem ha valaki nalam többet cigizik tenyük fel 2 dobozt sziv ..annak mert nincs baja...
2012. ápr. 5. 11:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Hagyd abba teljesen, mert úgy sem fogod tudni megállni, hogy kevesebbet szívj.

A COPD pedig nem alakul ki minden dohányzónál, legalábbis nem nagy mértékben. Ha nálad 24 évesen ilyen tünetek vannak, akkor az azt jelenti, hogy a te tüdőd érzékenyebb, fogékonyabb erre a betegségre.

Tényleg nem érdemes ezzel játszani, mert én tudom, hogy milyen szenvedéssel jár ez a betegség.

2012. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
állj le a dohányzással,mert mint az előző mondta,vagyis csak utalt rá,bele is halhatsz,méghozzá nagyon hamar.
2012. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elmegyek 2 het mulva dokihoz.mert most csak arra tudok gondolni hogy ilyen betegsegem van..de az nem lehet attol hogy kb.3 honapja nem mozgok nem dolgozok csak ithon ülök es ezzel együtt meg is hisztam.es mivel nem mozgok nem csinalok semmit csak dohanyzom es sok volt ez a 3 honap a szervezetemnek?vagy masnak meg nem volt ilyen hogy köhög es feljön ilyen barna valami es nem ilyen beteg volt? en eszt nem akarom elhinni hogy en ilyen beteg lennek..nagyon ki lettem most.
2012. ápr. 5. 15:07
 7/8 A kérdező kommentje:
most olvastam ha a cigit leteszem akkor meg tudnk segiteni ebben vagyis enyhiteni..de nem fulladok meg kapok normalisan levegöt "most meg"...csak olyan mint ha sipolnek neha..na mindegy hagylak titeket 2 het mulva irok mi a bajom.köszönöm a segitseget..
2012. ápr. 5. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:
A krónikus hörghurut még csak a kezdeti tünet. Ha jön a fulladás, akkor már nagy baj van. Menj orvoshoz, ahogyan írtad. Ha most abbahagyod, akkor még teljesen rendbe tudsz jönni.
2012. ápr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!