Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5 hónapja a hátamon barna kb...

5 hónapja a hátamon barna kb 1cm átmérőjű foltok alakultak ki. a melltartó irritálhatta, de miután lecseréltem a melltartót, a probléma megmaradt illetve egyre több helyen jelentkezik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem viszket vagy ég. Mosópórt és öblítőt cseréltem, az étkezésemben nem történt változás. Mi okozhatja ezt? Nagyobb problémára utalhat?

2012. márc. 17. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
gomba lehet. bőrgyógyásszal nézesd meg
2012. márc. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet gomba,

lehet ételallergia

2012. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. kerestem interneten is képeket,talán találok róla képet de sajnos mind külön van kategórizálva. külföldön élek és ez a problémám,nem tudok elmenni dokihoz.
2012. márc. 18. 08:59
 4/4 anonim ***** válasza:

és mikor tudsz hazajönni?


dörzsöli a melltartó? viszket?


a gombának a cukor, liszt élesztő nem jó. Ezeket kéne mellőznöd az étkezésből.


étel/tartósító allergia meg sokmindentől kijöhet (bolti tej, vaj, tartóskenyér, vérnyomáscsökkentő gyógyszer, egyéb gyógyszerek, felvágott, stb)

2 hét csak barnarizs kúra, semmi egyéb!

utána fokozatosan egy-egy ételt mellé venni (több naponta), és figyelni, hogy mikor vált ki reakcót.


Merre vagy ? negy tudsz dokihoz menni ? (biztosítás, pénz? nyelv?)

2012. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!