Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Féreghajtó - emberek részére....

Féreghajtó - emberek részére. Igaz az hogy aki háziállatot tart, annak érdemes nem csak az állatnak venni féreghajtót, hanem rendes gyógyszertárban saját részre is?

Figyelt kérdés
Nem rég hallottam ezt a dolgot. Nekem régóta van macskám, ő kap is féreghajtót fél évente, vagy évente. De magunknak még soha nem vettem. Nem ciki ilyet kérni gyógyszertárban? És honnan tudhatom, hogy esetleg lehet ilyen problémám? Van valami tünete, ha valakiben férgek vannak (úgy értem, akkor ha szabad szemmel nem látszik semmi)?
2009. jún. 16. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha férges lennél, akkor rohamtempóban dobálnád le a kilókat! Szerintem ne aggódj. A gyógyszertárban meg azért vannak ott, hogy segítsenek, nem azért, hogy hülyének nézzenek!
2009. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Azt mondják, ha viszket az orod, az azt jelenti. Nekem mostanában viszketett, de csak nagyon kiszáradt, és lett egy kis dudor ott. :)
2009. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha férges vagy,azt észreveszed ha nagywczel ha érted mire gondolok..:-) +viszkethet a popsid
2009. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a háziállatod férges és pl. egy ágyban alszol vele akkor érdemes neked is féreghajtót bevenni. Igen létezik emberek részére is és nem fognak hülyének nézni ezért. Ha a cica nem férges neked nincs rá szükséged. Nekem is volt 11 évig cicám (vasárnap volt egy éve, hogy elveszítettem), rendszeresen kapta ő is a tablettát, de mi sosem vettünk be, hisz a cica nem volt férges, a féreghajtó az állatoknál megelőzi a bajt, nem feltétlenül azért kapják, mert férgesek.
2009. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy elveszítetted a cicádat :(

És köszönöm az eddigi válaszokat, én is úgy gondolom, hogy nincs rá szükség, csak hallottam ilyet, és számomra érdekesnek tűnt.

2009. jún. 16. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!