Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvásigényt hogyan lehet...

Alvásigényt hogyan lehet csökkenteni?

Figyelt kérdés
Nekem kell 12 óra alvás, de a korosztályomban van akinek elég 7-8. A szüleim szerint azért kell sok alvás mert nem mozgok.. De pár hónapja járok táncra, futni, itthon hasizom gyakorlatokat végzek és még így is 12 órát alszok... És napközben is fáradt vagyok. Lehet valamit tenni, hogy kevesebb alvás is elegendő legyen, és megszűnjön a fáradtság érzése? Multivitamin meg ilyesmik nélkül. :D
2012. ápr. 6. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az a baj, hogy nem pihentetően alszol. Hiába alszol 12 órát, ha ezalatt az idő alatt nem tudod kipihenni magad, nem alszol elég mélyen. Esetleg próbálj meg valamilyen természetes altatót/nyugtatót szedni. Patikában lehet kapni Valeriánát vagy Hova tablettát. Ezek talán segítenek abban, hogy jobban aludj.
2012. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2012. ápr. 7. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!