Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretném kikérni a véleményet...

Szeretném kikérni a véleményeteket és a segítségeteket is kérném a témában! Mit tegyek és mi lesz ennek a vége? Lent van a leírás.!

Figyelt kérdés

Nos, 2 napja elájultam a buszon.. nemkaptam levegőt ablak nem volt nyitva. Kb 5-10 percig voltam eszméletlen. A fejem (ÁLLÍTÓLAG!) a mellettem álló néni alátartotta az eséskor a lábával de 172 cm magas vagyok szóval elég nagyot estem. Kihívták a rohammentőket: megmérték a vérnyomásomat, meghallgatták a szívem a tüdőm, de nemvittek be ,hazaküldtek pihenni.Nagyon fáj a fejem a fájdalomcsillapító sem segít, hányingerem van, nem emlékszek az ájulásom utání jópár dologra vagy ha igen akkor is hiányosan.Sokszor elfelejtek dolgokat pl szavakat és azt amit mondani vagy csinálni akartam. Néha a betűket is nehezen tudom kimondani, nagyon lassan tudok olvasni is.. Mivel itt a húsvét nem engedtem hogy anyu bevigyen a kórházba, nem akartam a családi ünnepet elrontani..(eszébe se jutott szerintem bevinni..) Viszont ez a 3. nap ha belevesszük az aznapot is és nem javul semmit sőt..:|

A neten utána olvastam, azt írta ha nem megyek be orvosi vizsgálatokra maradandó agykárosodásom is lehet. Ez igaz?

Kb mennyi idő múlva enyhülnek a panaszaim?(ha enyhülnek)

Ha bekerülnél a kórházba miket csinálnának velem?<-- úgy értem milyen vizsgálatokat csinálnának rajtam?



2012. ápr. 8. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
pedig mielőbb kéne az a kórház, kivizsgálás. Kaphattál egy kisebb stroke-ot, aminél jó lenne a vérrögöt infúzióval feloldani. Persze, lehet, hogy nem is ez a baj, de egy kivizsgálás mindenképp szükséges lenne.
2012. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vérvizsgálat, vérnyomás, EKG, és a szokásos...Amúgy beütötted a buszon a fejed? És azt is jó lenne tudni,hogy pontosan mi okozta az ájulást. "Nem volt nyitva ablak" nem jutottál elég oxigénhez? De én a helyedben-ünnep ide vagy oda-megnézetném magam egy dokival!
2012. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Minél előbb orvos, az előttem szólókat még egy CT-vel egészíteném ki,lehet vérrög is.Ha enyhülnek is a panaszok meg mernéd kockáztatni a bénulást vagy még rosszabbat? Már a bizonytalanság miatt is jobb tisztázni.
2012. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

miaza stroke? o.o és tudom hogy hülye kérdés de a fejemen vagy a kezemen keresztüll infúzióznak? nemakarok meghalni:"(


megnézetem de most ha meghalok akkor mindegy azaz 1 nap.


és stroke-ot hogy lehet kapni?

2012. ápr. 8. 22:28
 5/5 A kérdező kommentje:

igen nemjutottam oxigénhez.

olyan volt szó szerint mintha elszívták volna előlem a levegőt :| aztán nagy sötétség és puff.

2012. ápr. 8. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!