Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A mellbimbóm megnőtt, mit...

A mellbimbóm megnőtt, mit tegyek? (Fiú vagyok)

Figyelt kérdés
A mellbimbóm úgy kb 1-1.5 centit megnőtt, és nagyon idegesít mert nem merek elmenni így strandra sem. Mit tegyek hogy olyan legyen mint régen?
2009. jún. 17. 21:25
 1/5 anonim válasza:
Hány éves vagy? Pubertás korba előfordul, hogy kicsit megnő, és bekeményedik, de ez nem gond, jelzi h készen állsz arra hogy elhintsd a magvaidat!:) Idővel el fog múlni!
2009. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdesz felnőni azt jelenti. 13 körüli vagy?
2009. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, de ez már így van 2-3 éve, igaz kicsit túlsúlyos is vagyok 85 kiló és olyan 175 magas. Egyébként nem kemény hanem puha, ha meg hideg van akkor összemegy. Valamit kellene vele csinálnom mer ez így nem jó.
2009. jún. 17. 21:53
 4/5 anonim válasza:
hát lehet hogy neked ekkora, megnőtt, ennyi, de ha nagyon zavar akkor nézesd meg a háziorvosoddal, valszeg egyből rávágja majd h semmi bajod, és megnyugszol!
2009. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lehet hogy egy kis hormoningadozásod van.. sok pasit láttam már úgy hogy nekik is nagyobb volt a "kelleténél"
2009. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!