Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kissé úgy áll a lábam, mint...

Kissé úgy áll a lábam, mint ahogy az a KÉPen is látszik, de nem vagyok lúdtalpas. Hogyan lehetne ezt kezelni?

Figyelt kérdés

[link]


A bokám van kissé megsüllyedve, nem feltűnő, de engem zavar, főleg nyáron látszik. Esetleg valami tornagyakorlat, mozdulatsor Stb., amivel enyhíthetőek lennének a tünetek?



2012. ápr. 9. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ortopéd szakorvos tanácstalanul állt a jelenség előtt?
2012. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem gondoltam ezelőtt,hogy lúdtalpas vagyok.Addig még a láb fájásommal ortopédiára mentem.Írt fel talpbetétet és azóta a járásom is könnyebb.
2012. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem lúdtalpas vagy, ha ilyen a lábad. Hiszen a lúdtalp nem más, mint bokasüllyedés, a talpad belső feléről eltűnik a boltív. Menj el ortopédushoz és vizsgáltasd meg magad, ha kell hordj lúdtalp betétet, de lehet elég lesz a torna is, az is sokat segít.
2012. ápr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem feltétlen lúdtalp. Lehet bokadőlés is. Meg kell nézetni orvossal, de sajnos, ha boka dőlés, akkor valószínűleg csak ortopédcipővel lehet rajta segíteni. Lúdtalp esetén pedig talpbetéttel, ami nyilván diszkrétebb. Ha megvan a haránt- és hosszanti boltozati íved, akkor nem vagy lúdtalpas.
2012. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, igen , épp az a helyzet, hogy az ív a lábamban megvan, a lábnyomom is normális, nem olyan, mint a lúdtalpasoké.
2012. jún. 12. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!