Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Le esett köröm? Sziasztok....

Mariann@ kérdése:

Le esett köröm? Sziasztok. Napok óta fájt a nagylábujjamon a körmöm. A közepén egy sága foltal. Elmentema patikába kaptam rá canesten pro-t. Fürdés után elkezdtem kezelni mikor észre vettem hogy a körmöm alatt van egy holyag szerű valami.

Figyelt kérdés
Steril tűvel megböktem és valami ragacsos világos sárga váladék jött belőle.kinyomkodtam persze közben eléggé fájt bekentem és bekötöttem ahogy le volt írva.másnap este eléggé megdöbbenve láttam mikor levettem a kötést hogy tejfehér az egész körmöm.áztattam 10 percig ahogy írva volt gondoltam levágom amég csak tudom .igen ám csak szinte a 90 százaléka mint a papir olyan volt és letudtam vágni.szóval most rózsaszin hus van és eléggé fáj és ugy látom hogy most is gennyes!!! Mit csináljak??Hagyjam szabadon? Vagy kenjem be vagy mi legyen??
2012. márc. 4. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én elmennék ezzel a sebészetre, vagy bőrgyógyászatra, nem tudom.
2012. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon félek dokihoz menni!! :(
2012. márc. 4. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha elmész. Ettől a házilagos barkácsolástól csak rosszabb lesz.
2012. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is azonnal mennék orvoshoz/ügyeletre, mielőtt lerohad a lábam.
2012. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most nézem és olyan mintha valami réteg képződne rajta .
2012. márc. 4. 19:15
 6/6 A kérdező kommentje:
A patikába mentem.Betadint kaptam rá!!!
2012. márc. 5. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!