Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Fémallergia? Többi lent.

SOS! Fémallergia? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval nem voltam allergia vizsgálaton,de tudom,hogy fém allergiám van,viszont a farmereken van fém gomb,amivel a zsebet is oda illesztik,most lelakkoztam őket,de mit tehetnék vele hogy ne üssön ki,1 órát volt rajtam de már most piros és viszked.Tudnátok adni ötleteket,itthon háromnegyedes gatyokba vagyok.De nem lehetek mindig olyanokban.
2012. ápr. 10. 14:03
 1/4 anonim válasza:
Nekem a lakkozás eddig bevált, ha vastagon belakkozom a gombot, egyáltalán nem irritálja a bőröm. Ha ez kevés, esetleg varrj a gombok belső részére "foltot" (csak ez kicsit időigényes, de ruhán nyilván nem üt át a fém).
2012. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megpróbálom,csak már kezd elegem lenni az allergiákból.Allergiás vagyok a darázsra,a kivire,fémre és még sorolhatnám.
2012. ápr. 10. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:

-A gombok belsőfelére Leukoplastot,a hagyományos ragasztó szalagot szoktam használni.Méretre vágom amekkora kell és felragasztom a felületre.


-Az öveket is lecseréltem olyanra,aminek a fém része be van burkolva.Most pont divat ezek a fonott övek.A kínaiba találtam rájuk.


-Télen trikó a ruha alá még jobban segít,így biztosan hogy nem ön ki rajtam kiütés.


Remélem tudtam segíteni. :)

2012. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos én hiába veszek fel trikót akkor is kiüt :(
2012. nov. 30. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!