Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetek be a pszichi...

Hogyan kerülhetek be a pszichiátriára pár napra?

Figyelt kérdés
nem birom tovább, nekem oda kell mennem. fejmosást nem kérek csak mondjátok meg hogy hogyan működik ez! köszönöm
2012. ápr. 10. 17:55
 1/6 anonim válasza:
44%

Miért akarsz odamenni?

Beszélj a háziorvosoddal. Mondd meg, hogy úgy érzed valami nem stimmel veled...

2012. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megőrülök. tök depressziós vagyok és percenként elsírom magam. mostis sírok.. a suliba ez nagyon rossz mert márha csak a tanár rámszól elbőgöm magam kb. az öngyilkosságon is gondolkodom
2012. ápr. 10. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez elég erős depresszióra utal azt hiszem!Mindenképp beszélj a háziorvosoddal a dologról!Vagy ha neki nem akarod ezt elmondani, menj el egyenesen az SZTK-s pszichológiára!Ha jól tudom nem kell beutaló sem!De mindenképp fordulj orvoshoz!!!!!!!!

Mielőbbi jobbulást kívánok neked!!! :D

2012. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg be kell menned, a háziorvos beutal.

Ha meg felmászol a turulra, akkor visznek, de ez fölösleges, mert anélkül is megoldható, és csak egy csomó embernek okzol kellemetlenséget, akik nem tudnak átmenni a hídon.

2012. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tehát menjek be a háziorvosomhoz és mondjam meg neki hogy figyelj nénike megőrültem és depressziós vagyok zárassál már be a pszihiátriára. hát ok. köszönöm ezeket a kedves válaszokat és értékelem azt az aprócska humort is benne....te jó ég
2012. ápr. 11. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A tegnapi 14:21-es vagyok!

Semmi vicces nincs ebben!A depresszió sajnos nem egy olyan dolog ami kezelés nélkül, nyomtalanul eltűnik!Akár pánik betegség is kialakulhat a későbbiekben!

Ha háziorvoshoz mégy, meséld el neki, hogy elég rossz a hangulatod, gyakran akár indok nélkül elsírod magad!És ha ő szükségesnek tartja beutal a pszichiátriai szakrendelésre!Vagy felír neked enyhe nyugtatót/kedély javítót!

De mehetsz egyből a pszichiátriai szakrendelésre is!Elmeséled ott is mi a "panaszod" és elmondhatod hogy elkeseredésedben az öngyilkosság gondolata is felmerült benned!Ott majd eldöntik, szükséges-e befeküdnöd, vagy járóbetegként is elég kezelniük téged!Valószínű az utóbbi, mert nem vagy őrölt!!!Csak depis!

Ez a dolog egyáltalán nem vicces téma!És komolyan oda kell figyelni rá!

Akármelyik lehetőséget is választod én mielőbbi "gyógyulást" kívánok!

2012. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!