Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap óta nem eszem, inni...

Tegnap óta nem eszem, inni éppen hogy iszok. Ma reggel ment a hasam,és ez általába kiszáradással jár, ami kórházzal, és infuzióval is járna. Legrosszabb esetben mikor kerülhetek kórházba?

Figyelt kérdés
Lelki okok miatt vagyok kikészülve.Csak azt szeretném megtudni,mire számitsak? Hiába eröltetem,nem birok egy falatot sem enni.Aludni alig-alig,és sokat sirok. Szeretnék orvoshoz menni,de félek beküld a kórházba. Nem tudom magam túl tenni a dolgon.21éves vagyok.
2009. febr. 23. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én két hétig fxstam (szó szerint vizeset) és még akkor se küldtek kórházba. Akkor utalnak be, ha valami betegség következtében az ásványi anyagok is ürülnek a hányással-hasmenéssel.

Nem kell félni elmenni dokihoz. Lelki hasmenés miatt nem fog beutalni kórházba.

Amit én javaslok: nekem az jött be, hogy sajnálom magam de pokolian 1-2 napig, majd elkezdem azzal tömni a saját agyam, hogy semmi és senki nem ér meg annyit, hogy tönkremenjek. Itt a net, beszélhetsz a bajaidról, hátha az segít.

2009. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 hetet voltam így, alig ettem, a vizet is kihánytam, a terhességem elején. Mivel nem voltam kiszáradva, nem kerültem kórházba.

De ha lelki oka van, hiába is mennél orvoshoz. De ha sokáig fennáll ez az állapot, kérj segítséget szakembertől, aki segít feldolgozni!

A legjobbakat neked!

2009. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony el kell menni,mert nem fektenek be, csak akkor, ha a labor erdmény (vérvétel alapján) erre szükségvan. Az ion vesztés miatt sok súlyos probléma léphet fel, amit nem célszerű megvárni.
2009. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2009. febr. 23. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!