Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől rezeg úgy a kezem, mint...

Mitől rezeg úgy a kezem, mint az öregeknek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok.Az a problémám, hogy hát kellett rajz órán festeni és én sosem tudtam a kisebb helyeket festeni.Először gondoltam, hogy az ecset miatt, de akármilyen vékony ecsetet vettem, nem sikerült és más sokkal vastagabbal is meg tudta csinálni.Aztán később észrevettem, hogy rezeg a kezem.Először azt hittem, hogy azért mert félek, hogy nem sikerül, de máskor is rezeg, amikor nem festek.Persze annyira nagyon nem, bár nem tudom hogy szabadna e mert másnak nem rezeg. Ez természetes???Lehet ellene tenni?Mit csináljak és mi miatt van????

2012. ápr. 10. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez lehet betegség tünete. El kéne mondanod az iskolaorvosnak vagy a háziorvosnak, egy egyszerű laborleletből is sok mindent meg lehetne tudni, pld. , hogy nincs-e pajzsmirigy túlműködésed.
2012. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy akár cukorbetegség, idegi alapú dolgok, ezer más is lehet. Vagy magas vérnyomás, erős szívdobogás....
2012. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!