Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alacsonyabb férfiak, ti nem...

Alacsonyabb férfiak, ti nem szoktátok gyengének, elesettebbnek érezni magatokat a magasabb társaitoknál?

Figyelt kérdés
Én 174 cm vagyok, és sokszor úgy érzem kisebbségi komplexusom van, ha 180 cm feletti férfiak társaságában vagyok. Szerintetek hogyan csökkenthető az ilyenkor fellépő önbizalomhiány? Testépítés, küzdősportok, esetleg létezik még valami, ami által az ember magabiztosabbnak érezheti magát?

2012. ápr. 11. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
nem. én testépítéssel foglalkozom,és a nálam magasabbak tisztelnek. 164 vagyok csak..... nincs kisebbségi érzésem. bár jó lenne magasabbnak lenni,de hát ez van...... amúgy nincs gondom vele.
2013. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatosan az van és nagyon rosszul érzem magam miatta. Én 172 vagyok és már nem is lehet nagyon látni alacsonyabb fiút, de még a lányok is mind 170 körül vagy fölötte vannak.
2013. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
ember. én 164 vagyok csak. akkor én mit szóljak?
2013. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"én testépítéssel foglalkozom,és a nálam magasabbak tisztelnek. 164 vagyok csak."



De szép lehetsz... :)


Ilyennek képzellek: [link]

2013. nov. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!