Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Férfiak miért olyan kényesek?...

Férfiak miért olyan kényesek? Másnak is a férje/barátja ilyen? Beteg lettem 3 napig magas lázam volt stb. meg sem szólaltam, sőt még mentem is dolgozni. A férjemnek pedig hőemelkedése van meg náthás és már a hattyú halálát adja elő.

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van ebből.. mindig csak jaj de fáj a torkom hozzak gyógyszert stb.. Aztán szóvá tettem neki és ő sértődött meg:))) Köszönöm a válaszokat 27N
2012. febr. 24. 10:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Ilyenek vagyunk... (am kényesek a nők szoktak lenni...) Ha nem tetszik akkor tessék a női társadalomból választani párt.
2012. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem akarlak elkeseríteni de a férfiak többsége ilyen!


Figyelj hiába mondják hogy a nők hisztisek stb. Kiváncsi lennék ők hogy szülnének meg egy 3-4 kg-os gyereket, amikor egy kis láztól már rosszul vannak.

De az hogy elmenjenek orvoshoz? Ááá soha! Majd mennek ha viszed őket.


Nálunk is így van, mint nálatok. Ha én vagyok beteg, az nem számít attól én még ugráljak mindenki körül.

De ha ő beteg? Még a kávét is ágyba kéri...


Párszor már megkérdeztem ő mikor ugrál engem körbe... a válasz inkább vicc volt...

2012. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát férfibe is szokott lenni.. Most nem támadni akartam a férfiakat.. Csak nagyon meglepődtem hogy még a körülöttem lévők is mondják ha az ő férjük/barátjuk beteg akkor..
2012. febr. 24. 11:04
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Ilyenek..és? Jót nevetek rajta,és indulás előtt odapakolom a fél hűtőt és négy féle kaját. Ennyi
2012. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Hát igen ez nálunk is többnyire így van. Mondjuk mi ápolgatjuk egymást, szóval odafigyel ha valami bajom van. Hálisten ő nem beteges típus, elég ritkán beteg, de olyankor inkább aranyos.

Amúgy is gondoskodó típus vagyok, szeretem ápolgatni én is:)

2012. febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon sok nő nem tudja milyen a szülés... Ezt csak úgy megsúgom.
2012. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát én is nevetek rajta:-DD csak néha rosszul esik hogy jaj te nem vagy ennyire beteg mint én...
2012. febr. 24. 11:09
 8/21 anonim ***** válasza:

nekem ritka egy barátom van, ha én vagyok beteg akkor körbeugrál, teát főz, borogatást hoz, simogat, éjjel ezerszer felkel. Bezzeg ha ő beteg akkor semmi gyógyszert nem vesz be, aztán mégis mindig meggyógyul valahogy. Van h napokig nem találkozunk és tök véletlenül derül ki h már napok óta fáj vmilye. Apukám is ilyen, de sok hisztis pasiról hallottam már. Mondjuk nem mondok rájuk semmit, mert mi nők rosszabbak is tudunk lenni:)

21L

2012. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így nem lehet általánosítani, mert nem minden férfi viseli nehezebben a betegséget, viszont ha egy férfi kényes típus, akkor borzalmasabb tud lenni, mint a nő.
2012. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Párom is folyton letromfol. Ha nekem fáj a torkam neki jobban fáj. Ha nem ettem egész nap (mert nem volt időm) tuti, hogy ő sem evett. Ha van egy vizsgám amire éjjel nappal tanulok egy hétig, az övé is olyan volt:D

de én szeretem:D

2012. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!