Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megfáztam és ahogy az orrom...

Megfáztam és ahogy az orrom fújom kidörzsölte a zsepi. Mit csinálhatok vele?

Figyelt kérdés
valami krém? vagy valami jó lenne? ajj ma randim lenne:D:S
2009. jún. 18. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Körömvirág krémmel kend be.
2009. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bepanthen babapopsikrém is jó rá.
2009. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Menj be akármelyik gyógyszertárba és kérj mentolos orrkenőcsöt ha hirtelen nem tudják mi az akkor mondd el mire kell. ez azért jó mert ha folyamatosan rajta van a krém, nem dörzsölődik tovább és nagyon kellemes hűsitő mentolos illata van. A körömvirágkrém se rossz meg amit még irtak de az utóbbit nehogy rákend mert annyira hámositja hogy tuti nem mész el arra a randira.
2009. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kend be NIVEA krémmel.Ez a legjobb rá.Én is mindig ezt használom!
2009. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Ó te utolsó. Tuti nincs gyereked.

Bőrpírre és horzsolásra is kitűnő. Ez is közé tartozik ám! Segít a bőr gyógyulásában a Bepanthen és a Neogranormon is. De persze valakinek mindig kell hogy legyen itt ezen az oldalon bunkó megjegyzése...

2009. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12:31-esnek küldtem a megjegyzést, bocsi a félreértésért. 12:39-es voltam.
2009. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mikor nekem volt ilyen én is niveával kentem, de szerintem is rá bepanthen, talán még neogranormon is. Valamint kerüld a 100 Ft-os olcsó zsepiket, inkább vegyél Zewát, vagy Biankát (azért magyar zsepik is vannak amik puhák) én mikor kezdek megfázni és sokat fújom az orrom már akkor elkezdem sokszor kenni, legközlebebb te is készülj fel! :)
2009. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én Labelloval szoktam bekenni és tök jó lesz tőle.
2009. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az orrocskáddal mit csinálj?Azt kenegessed valami hidratáló krémmel.Körömvirág az jó.Vagy a zsepivel mit csinálj?Szigorúan a kukába kell dobni!
2009. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

labelloval kenem énis...de most asszem niveára váltok...az kéznél van...vagy még a Neogranormon!

de randi ma lefújva:S:D

ilyen fejjel sehova:D kicsit naív vagyok:P

2009. jún. 18. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!