Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy gyógyítják az állkapocska...

Hogy gyógyítják az állkapocskattogást?

Figyelt kérdés
Ha nagyra akarom tátani a számat, akkor csak erőltetve tudom, és jól hallhatóan kattan egyet, és utána percekig fáj. Hogy gyógyítják?
2008. ápr. 16. 23:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Szájsebészetre menjek vele?
2008. ápr. 16. 23:10
 2/5 anonim ***** válasza:
A háziorvosnak tudnia kell, hová utaljon vele. Én a helyedben a háziorvosomat keresném meg a problémával.
2008. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy időben nekem is mindig igy kattogott kb. 2 héten keresztul de az már vagy 8 éve volt, és azota semmi hasonlo tunet :)
2008. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
egy barátnöm is ezzel a problémával küzd.(meg nekem is gyakran kattog).ő elment orvoshoz,de ezen nincs segítség,de valami fontos:tilos a rágozás!!!remélhetöleg ha erölteted,vagyis nem régsz sokszor kemény dolgokat,akkor elmulik,de ujra elöjöhet bármikor.
2008. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is feltettem ezt a kérdést és azt válaszolták hogy fogorvos és fogszabályzó!
2010. júl. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!